Göz altı kimyasal peeling ile göz altı morluklarına ve torbalarına elveda.

Göz altı kimyasal peeling, göz altı morlukların ve göz altlarında ki torbalanmaların önüne geçmek adına yapılan ve diğer göz altı tedavilerinin desteklendiği bir tedavi türüdür.

Göz altı kimyasal peeling, göz altı morlukların ve göz altlarında ki torbalanmaların önüne geçmek adına yapılan ve diğer göz altı tedavilerinin desteklendiği bir tedavi türüdür.

Gözaltı torbaları ve morlukları, erkeklerde ve kadınlarda çok fazla görülen bir rahatsızlıktır. Göz altlarında oluşan bu bozuklukların nedeni tam olarak bilinmemektedir. Fakat göz altı torbalanmalarına ve morluklarına sebep olan birçok neden söylenebilmektedir.

Bu nedenleri sıralamak gerekirse; genetik, fazla güneş ışığına mağruz kalma, uyku düzeninin olmaması, düzensiz beslenme alışkanlığı, fazla miktarda alkol ve sigara tüketimi ile bazı alerjik hastalıklar yer almaktadır.

Göz altı derisinin hassas yapısına uygun olarak formüle edilmiş bu peeling glikolik asit ve organik silisyum ihtiva eder. Göz altı morluklarında ve torbalanmalarında Göz Altı Işık Dolgusu ile kombine edildiğinde tedavinin başarı oranı artar.

Göz Altı Kimyasal Peeling Uygulaması Nasıl Yapılır?

Göz altı kimyasal peeling uygulaması hastanın göz etrafına ve her iki göz kapağına peeling uygulaması yapılır.

Glikolik asitin, latik asit ile beraber kullanımı ürünün etkisini arttırır. Göz çevresinin aşırı hassas bir alan olsada, uygulama sırasında göz ve göz çevresinde herhangi bir sorun ve tahriş olmaz. Göz altı kimyasal peeling uygulamasında, hazırlanan peeling göz ve çevresine uygulandıktan sonra asidi dengeleleyici madde ile uygulama sonlandırılır.

İşlem sonrası bakım kremleri sürülür ve işlemden sonra kullanması gereken tek ürün güneş koruyucudur. Bu uygulamanın önemli avantajı ise tüm deri tiplerinde kullanılabilir.

Göz Altı Kimyasal Peeling Uygulaması Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Gözaltı ışık kimyasal peeling fiyatları size uygulanacak tedaviye göre farklılık göstermektedir. Fiyat teklifi verebilmemiz için kliğinimize gelmeniz ve muayene olmanız gerekmektedir.

- Op. Dr. Can İşler | Nişantaşı | Viyana

Biz Sizi Arayalım

Yurtdışında mısınız?

Eğer Avusturya, İsviçre veya Almanya’da yaşıyorsanız
buradan randevu alabilirsiniz.

Viyana, Basel ve Zürich’te
Estetik Ameliyatlar

Yurt dışı denklik diplomalarım (Almanya, Avusturya, İsviçre) ve ikinci Avusturya vatandaşlığım sayesinde hastalarımı Viyana’daki kliniğimde de kabul etmekteyim. Her ay düzenli olarak Viyana, Basel ve Zürich seyahatlerim ile hastalarımın ameliyat ve medikal estetik uygulamaları sonrası kontrollerini  yapmaktayım. İyi derecede Almanca bildiğim için Türkçe’ye hakim olmayan hastalarımla gayet iyi iletişim kurabilmekteyim.

Eğer Viyana’da, Basel’da veya Zürich’te yaşıyorsanız, estetik ameliyatlarınızı dilerseniz İstanbul’da da olabilirsiniz. Ameliyat sonrası sürecinizi bizzat Viyana’daki kliniğimde takip ediyor ve sağlıklı bir post-op dönemi geçirmenizi sağlıyorum.

Tüm estetik ameliyat ve uygulamalarınız için aşağıdaki randevu oluştur butonu ile benimle iletişime geçebilirsiniz.

En kısa sürede tanışmak dileği ile…

- Op. Dr. Can İşler | Nişantaşı | Viyana

Op. Dr. Can İşler. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı & Genel Cerrahi Uzmanı 2020.
İstanbul, Viyana, Basel ve Zürich'te esetik ameliyat ve uygulamalar.
Bu web sitesindeki içerikler tamamen toplumu bilgilendirme amaçlıdır. Doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz.
Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan Op. Dr. Can İşler sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza başvurunuz.
Gizlilik Politikası | Çerez Politikası
Web Tasarım: Simple