Hollywood yıldızlarının sırlarından biri yanak ve çene hattının net ve belli oranlarda olmasıdır. Yaşla beraber göz altı ve yanaklar çökmeye başlar, yanak ve çene hattında netlik azalır.

Bunların sebebi ciltte gevşeme, yüz yağlarındaki azalma ve kaymalar, yüz bağlarındaki zayıflamalar ve kemik yapısındaki erimelerdir. Bazı kişilerde erken yaşlarda kilo alıp vermeye bağlı olarak veya yapısal olarak yüz bağlarının gevşemesi ve yağların boşalması ile yanak hattı bozulabilir.

Hollywood Lifting Uygulaması Nasıl Yapılır?

Hollywood lifting yüzdeki net, dinç ve güzel görünümü yaratmayı ve korumayı hedefler. MD Dermatoloji kliniğimizde uygulanan bu yöntemde nedene yönelik yapılması nedeniyle doğal görünüm korunur. Yüzü altın oranlara yaklaştırması nedeniyle yüz güzelliği ortaya çıkar.

Hyaluronik asit , lazerlift ve fokuslu ultrasondan oluşan Hollywood lifting cilt, cilt altı dokusu, yüz bağlarını tamir ederken yüzdeki yağlarda kayma veya azalmaları yerine koyar. Böylece Hollywood starlarının yüzündeki dinç, net ve çekici görünümün sırrına erişilmiş olur.

- Op. Dr. Can İşler | Nişantaşı | Viyana

Biz Sizi Arayalım

Yurtdışında mısınız?

Eğer Avusturya, İsviçre veya Almanya’da yaşıyorsanız
buradan randevu alabilirsiniz.

Viyana, Basel ve Zürich’te
Estetik Ameliyatlar

Yurt dışı denklik diplomalarım (Almanya, Avusturya, İsviçre) ve ikinci Avusturya vatandaşlığım sayesinde hastalarımı Viyana’daki kliniğimde de kabul etmekteyim. Her ay düzenli olarak Viyana, Basel ve Zürich seyahatlerim ile hastalarımın ameliyat ve medikal estetik uygulamaları sonrası kontrollerini  yapmaktayım. İyi derecede Almanca bildiğim için Türkçe’ye hakim olmayan hastalarımla gayet iyi iletişim kurabilmekteyim.

Eğer Viyana’da, Basel’da veya Zürich’te yaşıyorsanız, estetik ameliyatlarınızı dilerseniz İstanbul’da da olabilirsiniz. Ameliyat sonrası sürecinizi bizzat Viyana’daki kliniğimde takip ediyor ve sağlıklı bir post-op dönemi geçirmenizi sağlıyorum.

Tüm estetik ameliyat ve uygulamalarınız için aşağıdaki randevu oluştur butonu ile benimle iletişime geçebilirsiniz.

En kısa sürede tanışmak dileği ile…

- Op. Dr. Can İşler | Nişantaşı | Viyana

Op. Dr. Can İşler. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı & Genel Cerrahi Uzmanı 2020.
İstanbul, Viyana, Basel ve Zürich'te esetik ameliyat ve uygulamalar.
Bu web sitesindeki içerikler tamamen toplumu bilgilendirme amaçlıdır. Doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz.
Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan Op. Dr. Can İşler sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza başvurunuz.
Gizlilik Politikası | Çerez Politikası
Web Tasarım: Simple