İlerleyen teknoloji günümüzde kendisini estetik cerrahi alanında da göstermeye başladı. Artık yanaklar sarkmadan, çizgiler derinleşmeden alabileceğimiz koruyucu önlemler sayesinde daha az zahmetli ve acısız yöntemler ile genç kalmamız mümkün.

Bu yöntemi şuna benzetebiliriz:

Yaş ile beraber cillteki kollajen lifleri biribirinden uzaklaşmaya başlar. Bir nevi araları açılır.

Fraksiyonel radyofrekans sistemi ile araları açılan kollajenler tekrar biraraya gelir. Altın iğneler özel bir başlık yardımı ile acısız bir şekilde dermis ve epidermis tabakalarına ulaşır.

Fraksiyonel mikroiğnecikler 0,1 mmlik aralıklar ile cilt yapısına uygun olarak kontrollü bir şekilde 3,5 mm ye kadar ulaşır.

Her farklı cilt yapısına göre ve cildimizin farklı bölgelerindeki değişen cilt kalınlığına göre adapte olma özelliği sayesinde 0.1 mm ile mükemmelliği yakalamak mümkün olur.

Scarlet S nasıl uygulanır?

İşlem son derece kolay uygulanır. Cildimize sürülen kremler sayesinde ağrısızdır. Yaklaşık 20 dakika kadar sürer. Uygulama sonrası eski yöntemlerin iğne izleri kalmaz, morarma veya kanama olmaz.

Cildinizde 1-2 saat süren hafif bir pembelik ile normal günlük yaşantınıza dönebilirsiniz. 1’er ay arayla 3 seans uygulanır. Herhangi bir yanetkisi olmayan uygulama yaz ya da kış yapılabiliyor.

Scarlet S hangi durumlarda uygulanır?

  • Ameliyatsız yüz germe
  • Cilt sıkılaştırma
  • Yüz kontürünün belirginleştirilmesi
  • İnce kırışıklıkların giderilmesi
  • Akne izlerinin tedavisi
  • Gözeneklerin sıkılaştırılması
  • Sivilce tedavisi

Hangi uygulamalar ile kombine edilebilir?

Scarlet S uygulaması vitamin, kök hücre ve prp tedavileri ile kombine edilebilir. Kombine yöntemler sayesinde yeni kollajen sentezi gerçekleşirken aynı zamanda da cildin ihtiyacı olan tüm vitaminler ve hücresel destek sağlanmış olur.

Özetle, eskilerde yüzdeki yaşlanmanın tek tedavisi olarak yüz germe ameliyatları ön planda idi. Ancak dünyadaki ve ülkemizdeki gelişen uygulamalar sayesinde çizgiler henüz oturmadan cildimizin kendi içten gelen potansiyelini canlı tutup doğal bir şekilde gençleşmeyi hedefliyoruz.

- Op. Dr. Can İşler | Nişantaşı | Viyana

Biz Sizi Arayalım

Yurtdışında mısınız?

Eğer Avusturya, İsviçre veya Almanya’da yaşıyorsanız
buradan randevu alabilirsiniz.

Viyana, Basel ve Zürich’te
Estetik Ameliyatlar

Yurt dışı denklik diplomalarım (Almanya, Avusturya, İsviçre) ve ikinci Avusturya vatandaşlığım sayesinde hastalarımı Viyana’daki kliniğimde de kabul etmekteyim. Her ay düzenli olarak Viyana, Basel ve Zürich seyahatlerim ile hastalarımın ameliyat ve medikal estetik uygulamaları sonrası kontrollerini  yapmaktayım. İyi derecede Almanca bildiğim için Türkçe’ye hakim olmayan hastalarımla gayet iyi iletişim kurabilmekteyim.

Eğer Viyana’da, Basel’da veya Zürich’te yaşıyorsanız, estetik ameliyatlarınızı dilerseniz İstanbul’da da olabilirsiniz. Ameliyat sonrası sürecinizi bizzat Viyana’daki kliniğimde takip ediyor ve sağlıklı bir post-op dönemi geçirmenizi sağlıyorum.

Tüm estetik ameliyat ve uygulamalarınız için aşağıdaki randevu oluştur butonu ile benimle iletişime geçebilirsiniz.

En kısa sürede tanışmak dileği ile…

- Op. Dr. Can İşler | Nişantaşı | Viyana

Op. Dr. Can İşler. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı & Genel Cerrahi Uzmanı 2020.
İstanbul, Viyana, Basel ve Zürich'te esetik ameliyat ve uygulamalar.
Bu web sitesindeki içerikler tamamen toplumu bilgilendirme amaçlıdır. Doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz.
Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan Op. Dr. Can İşler sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza başvurunuz.
Gizlilik Politikası | Çerez Politikası
Web Tasarım: Simple